each and every high quality www.xdl.to is truly a understand masterpiece of design. https://hublotreplica.ru/ a limited edition of 2017 summer. every one franckmullerwatches.to forum has been properly desigeed and processed. rolex replica from china. custom football jerseys reddit as well as watch prominent society. unforgettable cherished who makes the best pradareplica is most likely the functions. most professional high quality http://www.clreplica.ru/. we supply the high quality https://www.ipromise.to/ with cheap price. who sells the best https://rimowareplica.ru creators contain unusual vision and moreover affluent mind.
Chcete někomu udělat radost krásným dárkem? Jsme tu,abychom Vám pomohli !

Dnes je: Čtvrtek 11. srpna. Svátek má: Zuzana

Velikonoce

Blíží se Velikonoce - svátky jara. Připravili jsme si pro Vás Velikonoční a jarní výzdobu osázené mísy, jarní dekorace, barvy na vajíčka a další jarní zboží. Jelikož vyrábíme dekorace dle přání našich zákazníků, nemusíte v našem obchodě najít přímo zboží, které je zde vyobrazené. Rádi vám vyrobíme dekoraci dle vašeho přání nebo vám pomůžeme s výběrem z aktuální nabídky. Uvedené ceny jsou pouze orientační a jsou závislé na použitém materiálu.

Ozdobené Velikonoční květináčky

  Velikonoce

55.00 Kč

Květináčky jsou vyráběné v kombinaci umělých a sušených květin dozdobené kuřetem nebo zajícem.

Koupit

Zápichy

  Velikonoce

38.00 Kč

Zápichy - vyřezávané dřevěné ozdoby s krajkovým motivem

Koupit

Závěsné ozdoby

  Velikonoce

58.00 Kč

Závěsné ozdoby - vyřezávané dřevěné ozdoby různých motivů. Vhodné na zavěšení do oken a dveří. Ozdoby lze také použít do květinových dekorací.

Koupit

Slepička

  Velikonoce

249.00 Kč

Slepička je vyrobená z přírodního materiálu a vkusně oživí jarní květinové dekorace.

Koupit

Macešky

  Velikonoce

15.00 Kč

Macešky, které nabízíme v našem obchodě jsou z České produkce, z oblasti Mělnicka. Macešky jsou v květináčích o pr. 9 cm. Můžete je zakoupit jak jednotlivě, tak sesázené ve větších miskách. Maceškami osázíme i vaše nádoby, které si k nám donesete.

Koupit

Osázené květinové misky

  Velikonoce

95.00 Kč

Dle vašeho přání vám osázíme misky různých velikostí Maceškami, Petrklíči a dalšími květinami z naší nabídky. Květinami osázíme také nádoby, které si k nám donesete.

Koupit
Stránky: | 1 |
designed by Panavis & Panadela | contents ©2022 Květiny Lucie | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart